Ładowanie…

Gotowy na atrakcje?

Zatem zapraszamy do nas!

CZYM JEST QUADOMANIA?

QUADOMANIA to świetna propozycja na spędzenie aktywnie wolnego czasu na świeżym potwierzu. To miejsce, gdzie można zmierzyć się ze sportem motorowym, poczuć adrenalinę i pokonać własne słabości. Nasza siedziba znajduje się w Nowej Rudzie i w Sokolcu. Obecnie dysponujemy takimi Quadami jak: CF moto 520 Tgb 600 Kymco 700 Kymco 300 Oferujemy jazdy na torze, który znajduje się w Dzikowcu, oraz w terenie. Organizujemy również wyjazdy grupowe. Istnieje możliwość zamówienia Quada pod wskazany adres, wówczas przywozimy go do klienta za dodatkową opłatą na lawecie.

CZYM SĄ QUADY?

To czterokołowe jednoosobowe lub dwuosobowe pojazdy przeznaczone do poruszania się w ekstremalnie trudnym terenie. Są stworzone do pokonywania przeszkód, a jazda na nich dostarcza wiele radości i wciąga. Każda osoba wypożyczającą Quada otrzymuje kask, oraz zostaje krótko przeszkolona z zakresu obsługi maszyny. Ubiór, oraz obuwie do jazdy klient przygotowuje sobie sam.

UWAGA!

1. Każdy uczestnik wynajmuje quada na czas jazdy, więc ponosi koszta wszelkich uszkodzeń sprzętu spowodowanych nieodpowiednim zachowaniem podczas jazdy, w związku z czym przed wypożyczeniem sprzętu musi uiścić kaucję w kwocie (*)

2. Wypożyczasz maszynę czystą i zatankowaną i w takim stanie pojazd do Nas wraca. Zapraszmy do kontaktu i rezerwacji telefonicznej.

pl_PLPolish